RSS
 

Archiwum - Wrzesień, 2015

Służba na PAŹDZIERNIK 2015

13 wrz
1.10.2015 Jessica Mika, Julia Parys, Emilia Obłączek czwartek
2.10.2015 Zuza Maciejczyk, Patrycja Maciejczyk, Martyna Golec piątek
3.10.2015 Kasia Gawron, Małgosia Kowalska, Julia Maślak sobota
4.10.2015 Agata Kamińska, Oliwia Rosiak, Kamila Deptała niedziela
5.10.2015 Wiktoria Gryc, Ewa Helisz, Ola Cichoń poniedziałek
6.10.2015 Dominika Brzezińska, Dorota Brzezińska, Zosia Krupa, (Agata Kot) wtorek
7.10.2015 Paulina Mazur, Agata Kamińska, Agnieszka Walczak środa
8.10.2015 Ewa Helisz, Ola Cichoń, Julia Parys czwartek
9.10.2015 Wiktoria Pojman, Ola Brol, Emilia Zawodny piątek
10.10.2015 Dominika Brzezińska, Dorota Brzezińska, Martyna Golec sobota
11.10.2015 Małgosia Kowalska, Kasia Gawron, Agata Kot niedziela
12.10.2015 Agata Kamińska, Oliwia Rosiak, Wiktoria Pojman poniedziałek
13.10.2015 FATIMSKA wtorek
14.10.2015 Julia Maślak, Paulina Mazur, Jessica Mika środa
15.10.2015 Dominika Brzezińska, Dorota Brzezińska, Martyna Golec czwartek
16.10.2015 Zuza Maciejczyk, Patrycja Maciejczyk, Agata Kot piątek
17.10.2015 Ewa Helisz, Ola Cichoń, Emilia Obłączek sobota
18.10.2015 Agnieszka Walczak, Ola Janczyk, Marta Obłączek niedziela
19.10.2015 Kasia Gawron, Paulina Mazur, Dominika Brzezińska poniedziałek
20.10.2015 Zosia Krupa, Emilia Obłączek, Julia Maślak, wtorek
21.10.2015 Emilia Zawodny, Ola Brol, Oliwia Rosiak środa
22.10.2015 Ewa Helisz, Ola Cichoń, Jessica Mika czwartek
23.10.2015 Zuza Maciejczyk, Patrycja Maciejczyk, Julia Parys piątek
24.10.2015 Agnieszka Walczak, Ola Janczyk, Ania Gawron sobota
25.10.2015 Wiktoria Pojman, Agata Kamińska, Kamila Deptała niedziela
26.10.2015 Wiktoria Gryc, Zosia Krupa, Małgosia Kowalska, (Wiktoria Pojman) poniedziałek
27.10.2015 Małgosia Kowalska, Agata Kot, Kasia Gawron wtorek
28.10.2015 Ola Brol, Emilia Zawodny, Ania Gawron środa
29.10.2015 Dorota Brzezińska, Emilia Obłączek, Martyna Golec czwartek
30.10.2015 Agnieszka Walczak, Ola Janczyk, Julia Parys piątek
31.10.2015 Julia Maślak, Paulina Mazur, Wiktoria Gryc, (Oliwia Rosiak) sobota

 

 

 

 

 
Brak komentarzy

Napisane w kategorii Bez kategorii

 

Podział na grupy!

05 wrz

 

W tym roku formacji, dziewczyny zostały podzielone na następujące grupy:

Grupa I – służba, w każdą PIERWSZĄ niedzielę miesiąca!
Emilia Obłączek
Julia Parys
Wiktoria Gryc
Ewa Helisz

Ola Cichoń
Jessica Mika

 Grupa II – służba, w każdą DRUGĄ niedzielę miesiąca
Emilka Pyka
Ola Kotala
Zuza Maciejczyk
Patrycja Maciejczyk
Martyna Golec
Zosia Krupa

 Grupa III – służba, w każdą TRZECIĄ niedzielę miesiąca
Kasia Gawron
Małgosia Kowalska
Agata Kot
Paulina Mazur
Julia Maślak
Kinga Piełka

 Grupa IV – służba, w każdą CZWARTĄ niedzielę miesiąca
Agata Kamińska
Oliwia Rosiak
Wiktoria Pojman
Kamila Deptała
Emilia Zawodny
Ola Brol

 

 
                            

 
Brak komentarzy

Napisane w kategorii Bez kategorii

 
 

  • RSS